• sns04
  • sns05
  • sns02
  • sns03

Rreth nesh

164c43b4

Huisheng Smart Tech është një kompani hardware saktësi machining me reputacion për cilësi të lartë dhe aftësinë për të prodhuar pjesët komplekse machined me vlerë shumë të mirë. E vendosur në Shenzhen të Kinës, si degë e Kai Da Feng inkorporuar Kompania e cila e themeluar në vitin 2007.

Kompania jonë ka 140 të lartë saktësi CNC makina kthyer qepër, 130 të lartë saktësi CNC mulliri makina qepër dhe më shumë se 350 pajisje periferike, dhe të pajisur me elementin kub dhe element katror testimin kompania equipments.Our ka më shumë se 400 punonjës dhe zona e prodhimit tejkalon 10.000 metra katror, ​​të ardhurat vjetore të shitjes është afër 150 milionë juan.

Asnjë pjesë çështje me strukturë të thjeshtë apo komplekse, ne mund të bëjë atë si për dizajnin pjesë klientit ose mostër, toleranca CNC mulliri mund të arrijnë 0.05mm. Ne mund të plotësojnë nevojat e konsumatorëve të ndryshme për saktësi përshtatur pjesë CNC machined.

punonjësit
pajisje
ndarje
përsosmëri
Exhibition
punonjësit

Mbi 400 punonjës të trajnuar të prodhojë pjesë saktësi me përsosmëri.

308082926337058862_03

 

pajisje

Ne kemi rritur për të punësuar më shumë se 400 shtabeve. Përfshirja e trillim dhe machining punëtori 10.000 metra katror, ​​të pajisura të gjitha me teknologjinë e fundit.

TIM图片20181009163849

 

ndarje

HS zgjuar ndan e saj mjekësore, bronzi dhe objekteve jo-plumb bronzi.

308082926337058862_06

 

përsosmëri

HS zgjuar është i certifikuar me ISO 9001, ISO1400and IATF16949 certifikuar.

krahinë GD përmbahen nga kontrata dhe ndërmarrje të kreditit

ndërmarrje kombëtare të teknologjisë së lartë

utility National model i ri patentë 8 artikuj

308082926337058862_12

Exhibition

 IBC 2018 Amsterdam

The IBC exhibition takes place September 14 -18, 2018.We had attend this innovative industry event, our advanced concept of technological innovation, quality products and services, and our elite team are widely welcomed and recognized by industry customers.C5C1AF$Q0)[T6SV92PR@63N

 WhatsApp Online Chat !