• sns04
  • sns05
  • sns02
  • sns03

HS SMART

Посветен на производство и обезбедување на најдобри производи, ние ќе ви даде најдобра услуга и пред-продажба и по продажбата.

Гледај Повеќе

HS ЦПУ SMART

Прецизност обработка на услуги, вклучувајќи ЦПУ вртење и мелење, брусење, дупчење и други сродни обработка на услуги се достапни, како што се ласерско сечење, жица EDM.

Гледај Повеќе

HS SERVO

HS серво е што работат во производството на разни серво мотори. Имаме професионална обработка на опрема и искусни tenchnicans.

Гледај Повеќе
  • 003
  • 005
  • 001

Како производители на квалитетот увери, Хуи Шенг SMART TECH обезбедува сигурен за производство и обработка на услуги во модел авион индустрија, беспилотни летала индустрија, електроника индустрии и индустриите за автоматика. Нашите клиенти вклучувајќи, но не ограничувајќи се на глобалната познатиот производител на беспилотни летала, рачни Gimbals, Мотори за беспилотни летала, Вештачка интелигенција роботи и така натаму.

 

научи повеќе
WhatsApp Online Chat !